Меню

48 | 2019-12-17

Юні Рогатинські майстри малої ракетки вибороли дві золоті медалі в Польщі

Минулих вихідних в м.Краснік (Республіка Польща) проходив IV Ogolnopolskim Swiatecznym Turnieju Tenisa Stolowego в якому взяли участь більше 200 учасників з усієї Польщі, Республіки Білорусь, а також делегація з України.

За підсумком двох денних баталій у віковій категорії 2009 р.н і молодші, золото виборов представник Рогатинської СДЮСШОР Третяк Матвій 2009 р.н. (тренер Богдан Сенишин), вигравши у свого конкурента з м.Жовква (Україна) Солтиса Вадима. У цій же віковій категорії серед дівчат Чемпіонкою стала представниця Рогатинської СДЮСШОР Пукало Тетяна 2010 р.н. (тренер Зеновій Верб’яний), вигравши фінальну зустріч в Якубчик Вероніки - представниці Руспубліки Польща.

Наші юні чемпіони були нагороджені кубками, медалями, грамотою та цінними призами від організаторів турніру.

Слід зазначити, що наступні змагання Матвій Третяк і Тетяна Пукало проведуть у складі збірної України на престижному PRO-TOURi який буде проводитись з 02-05 січня 2020 року в столиці Угорщини м. Будапешт.

Дирекція школи та тренерський колектив вітає юних Чемпіонів та бажає не зупинятись на досягнутому, а завойовувати ще більше нагород.

Голова РДА

Керівник апарату районної державної адміністрації

Стружанський Олег Степанович

Читати більше 


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

 

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини