Меню

63 | 2019-06-13

Заходи з попередження насильства в сім'ї.

Проблема профілактики насильства в сім'ї є актуальною для кожного мешканця району, оскільки суть у порушенні прав людини і прав члена родини в сім'ї. З метою привернення уваги до проблеми сімейного насильства, підвищення обізнаності населення з питання попередження насильства в сім'ї фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді здійснюють інформаційно-просвітницькі заходи на випередження цієї проблеми у сім"ях. Розроблено, виготовлено та розповсюджено інформаційний буклет «ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО – КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ», буклет «ГЕНДЕРНЕ НАСИЛЬСТВО», пам'ятка «ЯК УБЕРЕГТИСЬ ВІД НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї».

Нагадуємо, що захист людини від насильства в сім’ї державою відбувається винятково з ініціативи або за бажанням особи, яка потребує допомоги та захисту з боку державних органів. І лише в разі отримання повідомлення про вчинення насильства в сім’ї або реальної його загрози стосовно неповнолітнього чи недієздатного члена сім’ї (оскільки рівень психічного чи фізичного розвитку таких осіб не дозволяє в повній мірі усвідомлювати небезпеку, яка їм загрожує, і відповідним чином на неї реагувати), заходи вживаються без їх згоди.

На фото: у с. Помонята фахівець із соціальної роботи Галина Кінтер спільно із депутатом Рогатинської районної ради Ольгою Милянович під час бесіди із дітьми різних категорій " Життя без насильства"; у с.Вербилівці фахівець із соціальної роботи Іванна Пільчак під час тренінгу з молоддю села "Ми проти насильства"; у с.Верхня Липиця фахівець із соціальної роботи Ірина Магмет в сім"ї, що перебуває під соціальним супроводом, надає послуги багатодітній родині.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини