Меню

39 | 2018-11-06

Заходи із розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості обговорили під час селекторної наради

Вчора  під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Участь у її роботі взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, директор департаменту охорони здоров'я ОДА Микола Стовбан, директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Володимир Рачкевич та керівники окремих галузевих підрозділів.

Обговорювався стан реалізації проектів нового будівництва амбулаторій , що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Зазначимо, що до переліку проектів та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, увійшли 26 об’єктів поданих Івано-Франківською облдержадміністрацією.

З них по двадцять одному об’єкту будівництва заключено угоди на проектування, по 22 об’єктах розроблено землевпорядну документацію, отримано містобудівні умови та обмеження, а також присвоєно кадастрові номера.

До 12 листопада мають завершитися роботи по чотирьох земельних ділянках із присвоєння кадастрових номерів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини