Меню

62 | 2019-01-11

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка провела оргкомітет щодо відзначення в районі 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР та проведення Всеукраїнської естафети єднання

Сьогодні, 11 січня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Канюки відбулось засідання оргкомітету щодо відзначення в районі 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР та проведення Всеукраїнської естафети єднання.
«Верховною Радою України прийнято постанову від 05 вересня 2018 року № 2521-УІІІ “Про відзначення 100 –річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР та проведення Всеукраїнської естафети єднання”. Виконуючи дану постанову ми повинні розробити чіткий план заходів та урочисто відзначити на районному рівні цю історичну дату на високопатріотичному рівні, щоб тим самим засвідчити повагу до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої європейської держави», - відмітила заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка.
Зазначимо, що 1 грудня 2018 року виповнилося 100 років з дня підписання на залізничній станції Фастів Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, а 22 січня 2019 року виповниться 100-річчя його проголошення.
Учасники засідання обговорили організаційні заходи, висловили свої думки та пропозиції щодо проведення урочистостей. Відтак було вирішено 22 січня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні школи естетичного виховання учнів провести урочисті заходи за участю духовенства, органів влади, молоді та громадськості.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини