Меню

278 | 2017-07-28

Інформаційні картки з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації створення юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації фізичної особи підприємцем»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням»

 

 1. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з видачі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»
   

 

20. Інформаційна картка «Адміністративної послуги з видачі документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, фізичної особи – підприємця»

Голова РДА

Керівник апарату районної державної адміністрації

Стружанський Олег Степанович

Читати більше 


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

 

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини