Меню

526 | 2019-01-16

Адміністративні послуги, які надаються управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

Адреса управління соціального захисту населення районної державної адміністрації:

місто Рогатин, вулиця Кудрика 10,

Телефон: 24-3-64

Електронна адреса: upszn@rohatyn.if.gov.ua

Розпорядження від 21.12.2018 № 377 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг соціального характеру»

Зразок заповнення декларації

Зразок заповнення заяви

Заява про призначення житлової субсидії

Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

1. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам:

2. Призначення одноразової компенсації сім»ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та смерть яких пов»язана з Чорнобильською катастрофою:

3. Установлення статусу, видача посвідчень та призначення компенсації особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС:

4. Встановлення статусу «Дитина війни»:

5. Внесення громадян пільгових категорій в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги:

6. Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу:

7. Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до колективних договорів:

8. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій:

9. Видача направлення на проходження обласної медико-експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілем:

10. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю загального захворювання, та осіб з інвалідністю з дитинства, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»:

11. Призначення грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та транспортне обслуговування:

12. Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім»ї та дитини з багатодітної сім»ї:

13. Установлення статусу, видача посвідчення членам сім»ї загиблого (пораненого) ветерана війни:

14. Установлення статусу, видача посвідчення учасника війни:

15. Установлення статусу, видача посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни:

16. Видача особі рішення про можливість призначення її піклувальником повнолітньої недієздатної особи, або особи цивільна дієздатність якої обмежена:

17. Видача путівки на влаштування до будинку – інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, психоневрологічного інтернату:

18. Видача направлення особам з інвалідністю або дітям з інвалідністю до реабілітаційних установ:

19. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування:

20. Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю:

21. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю:

23. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім»ям:

23. Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним:

24. Надання державної соціальної допомоги на дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім»ям за принципом «гроші ходять за дитиною»:

25. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»:

26. Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату:

27. Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме:

28. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива:

29. Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою , яка досягла 80-ти річного віку:

30. Надання державної соціальної допомоги сім»ям з дітьми:

31. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю:

32. Надання щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг:

33. Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам:

34. Видача направлення на проходження обласної медико-експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілем:

35. Надання соціальної послуги адресної натуральної та грошової допомоги:

36. Надання соціальних послуг у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру:

37. Надання соціальних послуг вдома:

Голова РДА

Керівник апарату районної державної адміністрації

Стружанський Олег Степанович

Читати більше 


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

 

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини